fbpx

Urban Nutrition

Сетови

Купи!

URBAN NUTRITION Сет од три пакети од козјо млеко во прав

2.499,00 ден

SKU 2023004 Категорија: Tag

Воведете го вкусот на природата во вашиот дневен ритуал со нашиот извонреден сет од три пакувања по 300 грама козјо млеко во прав. Ова е вистинско богатство од долините каде козите пасат со задоволство и каде што се создава нежен и кремаст вкус.

Секое пакување е направено со љубов и грижа, претворајќи ја секоја голтка во мало патување во светот на природните уживања. Козјото млеко е познато по својата богатост со калциум и витамини, што го прави совршен извор за поддршка на јачината на вашите коски и општа добра здравствена состојба.

Овој сет е идеален за оние кои бараат квалитетно, вкусно и здраво решение за својата исхрана. Освежете го својот ден со трикратен дозар на природна енергија и уживајте во свежата и кремаста текстура на козјото млеко.

Нутритивни вредности:

Тежина 0,9 кг

Вие исто така би сакале…