fbpx

Urban Nutrition

Сетови

Купи!

URBAN NUTRITION Сет од козји протеин и козјо млеко во прав

2.945,00 ден

SKU 2023003 Категорија: Tag

Овој прекрасен пакет ќе ги освежи и негува вашите чувства со најдоброто што природата има да понуди. Сетот вклучува 500 грама козји протеин, креиран со внимание кон детали и обогатен со сите есенцијални аминокиселини за изградба и обнова на вашите мускули. Ова е идеален начин да го поддржите своето тело во активниот начин на живот.

Додатно, во пакетот ќе најдете и 300 грама козјо млеко во прав, природно богато со калциум и витамини. Ова ви нуди не само вкусно и освежувачко искуство токму колку што ви треба. Секој залогај и глотка ќе ве потсетува на нежноста на природата и ќе ви обезбеди со потребните хранливи материи.

Со овој комбиниран продукт, вашето тело ќе биде благодарно за вниманието што му го посветувате. Освежете ги своите денови со овој здрав начин на исхрана и уживајте во вкусните природни состојки што го прават овој сет толку посебен.

Нутритивни вредности:

Тежина 0,8 кг

Вие исто така би сакале…

GOAT MILK концентрат
Тежина 035 кг
980,00 ден
1.180,00 ден